Okul Alışveriş Günleri - Haberler - Türkiye'nin Eğitim Rehberi Portalı

E- Bülten için e-posta adresinizi kaydediniz

Kurum Giriş
Kullanıcı Adı

Şifre
Sık Ziyaret Edilenler
Okul Alışveriş Günleri (00 0000)

 

İstanbul’daki tüm devlet ve özel eğitim kurumlarının ziyaretçi olarak davet edileceği, firmaların yeni ürünlerini tanıtarak, özel kampanyalarıyla satış imkanı bulacağı 1. Okul Alışveriş Günleri başlıyor.
Eğitim kurumlarının ihtiyaç duyduğu kırtasiye, sarf malzemeler, temizlik maddeleri, bilişim ürünleri, akıllı tahtalar, yayınlar, vb. ürünler, okul alışveriş günlerine özel kampanya fırsatlarıyla sunulacaktır.
 
Her firma ürünlerini 12–15 m2 arası değişen alanlarda sergileyebilecek, firmalar kendi raflarını getirerek ürünlerini tanzim edebileceklerdir. Tüm katılımcılar için dekore edilmiş bir masa ve sandalyeleri ücretsiz olarak sunulacak, her katılımcıya dilerse ikili görüşmeler için toplantı salonu sağlanacaktır.
 
Duyurular
Bu etkinliğin okullara duyurulması için tüm okullar, öncelikle telefonla tek tek aranacaktır. Okulların yöneticilerine kişiye özel davetiyeler gönderilecek, Ağustos ayında çıkarılacak olan Türk Eğitim Rehberi Gazetesi’nde firmalar ve ürünler tanıtılarak, özel kampanyaları duyurulacaktır. Data’larımızda mevcut olan okul yöneticilerinin cep telefonlarına SMS mesajları gönderilecek ayrıca mail ile duyuru yapılacaktır.
 
Ziyaret Saatleri
Sabah 10.00 ile Akşam 18.00 saatleri arasında ziyarete açık olacaktır.
 
Ziyaretçi Profili
1.Okul Alışveriş Günlerinin ziyaretçi profilini, İstanbul’da bulunan okullar, özel okullar, anaokulları, üniversiteler, dershanelerin yetkilileri, satın alma departmanları ve öğretmenler oluşturacaktır. Ayrıca etkinliğe İstanbul’a yakın iller olan; Tekirdağ, Kocaeli, Yalova ve Bursa’daki eğitim kurumları da davet edilecektir.