Hakkımızda - Türkiye'nin Eğitim Rehberi Portalı Hakkımızda - Türkiye'nin Eğitim Rehberi Portalı

E- Bülten için e-posta adresinizi kaydediniz

Kurum Giriş
Kullanıcı Adı

Şifre
Sık Ziyaret Edilenler
Hakkımızda

www.turkegitimrehberi.com Eket tanıtım hizmetleri ve Beyaz Bilgisayar işbirliği ile organize edilmektedir.

Eket Hakkında
2003 yılında beri İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün Eğitim ve Öğretim Kurumları Rehberini hazırlayan firmamız, İnternet ortamında Eğitim sektörünü bir araya getirmek adına 2008 yılından itibaren faaliyete geçen www.turkegitimrehberi.com sitesini oluşturmuştur.

2005 yılında düzenlediğimiz EKET (Eğitim Kurumları Ekipman ve Teknolojileri) Fuarı ile eğitim malzemeleri üretici ve satıcılarının eğitim kurumları ile bir araya gelmesini sağlayarak başarılı bir organizasyon gerçekleştirmiştir. 6 – 9 Mayıs 2010 tarihinde EKET fuarı 2. kez düzenlenecektir.

Hem yayıncılık hem fuarcılık ve İnternet çalışmalarıyla eğitim sektörü için yaptığı organizasyonları artırmayı planlayan şirketimiz, Eğitim sektörüne daha kaliteli hizmet vermek adına çalışmalarını sürdürmektedir.

Beyaz.net Hakkında
Beyaz Bilgisayar 1997 yılında kurulmuştur. Kurulduğu tarihten bu yana bilişim sektöründe danışmanlık hizmeti vermektedir. Ağırlıklı olarak Network, Bilişim Güvenliği ve Danışmanlık alanında hizmet vermekle birlikte Yazılım, Otomasyon, Arşivleme, Web Tasarımı, Eğitim Projelerini başarı ile tamamlamıştır.

Bünyesinde CISSP, SYBASE, CCNA, CCNP gibi uzmanlık sertifikalarına sahip akademisyen kadrosu ile müşterilerine profesyonel çözümler sunmaktadır.

Beyaz Bilgisayar Deep Freeze, Anti-Executable, Power Save, Insight gibi programların üreticisi olan Faronics firmasının Türkiye’deki tek distribütörüdür. Ayrıca Fortinet, Netasq, SonicWALL ve ZyXELL gibi markaların İstanbul’daki en büyük dağıtıcısıdır. Dünyanın en çok satan endüstriyel switch markalarından biri olan ADVANTECH cihazlarının Türkiye’deki tek dağıtıcısıdır.

2007 yılı verilerine göre yapılan araştırmada Beyaz Bilgisayar ilk 500 bilişim firması arasında yer almıştır.

Beyaz bilgisayar kendi çatısı altında en kaliteli ürünleri toplamış bu ürünlerde müşterilerine en uygun fiyatlarla en iyi hizmeti vermektedir. Her geçen gün müşterilerinin ihtiyaç duydukları en kaliteli ürünleri bünyesine katarak müşterilerine en uygun fiyatlarla Türkiye üzerinde bulunan 30’u aşkın bayisi vasıtası ile zahmetsizce ulaştırmaktadır.